Wykrojniki

Podstawowym produktem naszej firmy są wykrojniki płaskie do wykrawania opakowań z papieru , tektury, tektury falistej wielowarstwowej, folii, etykiet samoprzylepnych, opakokwań termoformowalnych i innych. Są one stosowane na wszelkiego rodzaju wykrawarkach jak wykrawarki walcowe, płaskie sztanctykle, oraz zaawansowane automaty sztancujące wyposażone w stacje czyszczące i separujące. Szczegóły na dalszych stronach.

 

 

 

Wykrojniki Płaskie

Borys 02Podstawowym produktem naszej firmy są wykrojniki płaskie do wykrawania opakowań z papieru , tektury, tektury falistej wielowarstwowej, folii, etykiet samoprzylepnych, opakokwań termoformowalnych i innych. Są one stosowane na wszelkiego rodzaju wykrawarkach jak wykrawarki walcowe, płaskie sztanctykle, oraz zaawansowane automaty sztancujące wyposażone w stacje czyszczące i separujące. Szczegóły na dalszych stronach.

 

 

 

 

 

Wykrojniki fleksograficzne

plexiDo wykrawania etykiet drukowanych w technice flexograficznej z roli narolę wykonujemy wykrojniki płaskie.  Nóż o wysokości 12 lub 8 mm osadzany jest najczęściej w plexi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykrojniki Do Wyprasek Termoformowalnych

Cygnus noz 50mm 05Wycięcie wyprasek termoformowalnych wymaga zastosowania różnychwykrojników. W zależności od głębokości termoformowania wykonujemywykrojniki wysokie nawet do 200 mm. Najczęściej stosowanym nożem jestlinia o wysokosci 50 mm.

 

 

 

 

 

 

 

Wykrojniki Puzzle

PICT0002Szczególnym klientom wykonujemy wykrojniki do produkcji gierplanszowych, a w tym w szczególności znane na całym świecie puzzle.Wykonujemy je jako wuprzelotowe i jednoprzelotowe.