Napisy Braille'a

100 1032Wykonujemy komplet narzędzi do tłoczenia napisów alfabetem Braille'a zarówno do tłoczenia na płasko podczas sztancowania, jak i rotacyjnie podczas klejenia na składarkosklejarkach.Narzędzia do tłoczenia tekstów Braille'a wzkonane są z metalu. Matryca(część żeńska) wykonana jest z aluminium jako kość montowana wwykrojnik lub koło do tłoczenia rotacyjnego. Patryca jest wykonana z blachy stalowej.

 

 

 

Zalety stosowania patryc stalowych:
-wyjątkowa trwałość (nakłady nawet powyżej miliona sztuk)
-powtarzalność kształtu przetłoczeń
-absolutne bezpieczeństwo prawidłowości tłoczonego tekstu (punkt nieodpada od patrycy)
-możliwość wielokrotnego użycia tej samej patrycy dla powtarzającychsię nakładów
-ciądłość pracy automatu sztancującego

 

 

 

Napisy Braille'a na płasko

100 1790Matryca umieszczana jest na stałe w wykrojniku. Położenie matrycy wyznacza każdorazowo projektant. Wykonujemy matryce standardowo 1- 2- 3- 4- i 5-wierszowe o parzystej długości znaków 10, 12, 14, 16, 18 i 20 znaków w wierszu. Wymiary matryc podajemy na stronie: Matryce płaskie Braille'a. Poyzcjonowanie patryc odbywa się za pomocą specjalnych tulei rozprężnych co pokazujemy na zdjęciach. Inne wymiary matryc i patryc (np nieparzysta ilość znaków) wykonujemy na zamówienie .

 

 

 

 

 

Accubraille

DSC 0202Dla wykonania przetłoczeń na przystawce rotacyjnej firmy BOBST podczas klejenia opakowań wykonujemy patryce stalowe. Każda patryca opisana jest czytelnym tekstem w celu jej jednoznacznej identyfikacji.

 

 

 

 

 

 

 

Rotobraille

rotoDla wykonania przetłoczeń na przystawce rotacyjnej firmy Cavapodczas klejenia opakowań wykonujemy matryce i patryce stalowe. Każda patryca opisana jest czytelnym tekstem w celu jej jednoznacznej identyfikacji.

 

 

 

 

Omegabraille

100 4414Dla wykonania przetłoczeń na przystawce rotacyjnej firmy Duran Machinery podczas klejenia opakowań wykonujemy matryce i patryce stalowe. Każda patryca opisana jest czytelnym tekstem w celu jej jednoznacznej identyfikacji.

 

 

 

 

 

Vegabraille

vegaDla wykonania przetłoczeń na przystawce rotacyjnej firmy Vega podczas klejenia opakowań wykonujemy matryce i patryce stalowe. Każda patryca opisana jest czytelnym tekstem w celu jej jednoznacznej identyfikacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karty do głosowania

100 3692W celu umożliwienia głosowania osobom niewidzącym i niedowidzącym wykonujemy wykrojniki umożliwiające wykonanie kart do głosowania.